Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv

 

Vyrábame pracovnú obuv a distribujeme kvalitné značky pracovnej, bezpečnostnej, trekovej, zdravotnej, policajnej, antibakteriálnej, farmárkovej, protišmykovej, špeciálnej, poloholeňovej, prešívanej, gumovej, polyuretánovej, pvc, asfaltérskej, potravinárskej, ľahkej pracovno športovej, jazdeckej obuvi a priameho nástreku. (ADAMANT, BENNON, PRESTIGE, PANDA, BLACK KNIGHT, HECKEL, DUNLOP, LEMIGO, PRABOS, VIBRAM, NOVESTA, ARDON, COFRA, CRV, ELTEN, ORIOCX, MEINDL, HANWAG)

Vo výrobnom závode spoločnosti vyrábame viac ako 350 modelov a v ponuke máme viac ako 820 modelov obuvi pre jednotlivé požiadavky ťažkého, ľahšieho priemyslu, zdravotníckych, ale i reštauračných zariadení, alebo obuv pre voľnočasové aktivity, turistiku. Vyrábame sandále, poltopánky, členkovú, vyššiu, či poloholeňovú, sárovú obuv alebo clogsy. Špecializujeme sa v dodávkach obuvi pre štátne tendre, zúčastňujeme sa vo verejných obstarávaniach a zaoberáme sa nie len predajom výrobkov na Slovensku ale exportujeme výrobky do ostatných Európskych krajín, alebo oblasti Blízkeho Východu.

Výroba obuvi je práve to o čo sa opierame už viac ako 25 rokov čo rezultuje v skúsenostiach a odbornom poradenstve Našich zamestnancov pri výbere toho správneho produktu. Pre väčšie spoločnosti poskytujeme náhradné plnenie vo výške 100% pre všetky typy pracovnej, bezpečnostnej a zdravotnej obuvi označené logom originality Elstrote®.

Užitočné rady pri výbere obuvi, doporučujeme si prečítať.