Vyhľadať
Zákazník

Pracovné odevy

 

Máme vo svojom pestrom sortimente pracovných odevov veľa atraktívnych, cenovo výhodných produktov ako sú pracovné montérky, bundy, vesty, tričká s dlhým rukávom, tričká s krátkym rukávom, pilčícke a lesnícke odevy, tepelne odolné odevy, nohavice do pása či s náprsenkou, šortky, mikiny, flisové bundy, výstražné a reflexné oblečenie, zdravotné odevy a gastro, svetre, termoprádlo, zástery, čiapky a šiltovky, košele a polokošele, ponožky, špeciálne zváračské odevy, plášte i traky.

V prípade, že sa Vami dopytovaný tovar nevyskytuje v Našej ponuke, radi Vám ho zabezpečíme a vypracujeme konkrétnu ponuku šitú na mieru. Ak máte záujem o šitie špeciálnych montérkových prevedení nohavíc, blúz, búnd, alebo plášťov, ich farebné a materiálové kombinácie, s výšivkou alebo potlače Vašej spoločnosti za prijateľné ceny, obratom pošleme ponuku do 24 hodín.

Na všetky typy pracovných odevov Vám vieme poskytnúť náhradné plnenie vo výške 10%. Veľa sortimentu, čo nájdete na iných stránkach rôznych elektronických obchodov s ochrannými pracovnými pomôckami, môžete dopytovať aj u Nás a je vysoko pravdepodobné, že Vašu požiadavku splníme.

Výber vhodných odevov závisí na správnom výbere, čo uľahčuje kvalita dobrých materiáloch a komfortnom strihu Nami ponúkaných výrobkov.