Posielame už aj cez Zásielkovňu

Nakoľko ste si viacerí žiadali prepravu cez Zásielkovňu (po novom Packetu), rozhodli sme sa pre zaradenie tejto prepravy do našej ponuky. Veríme , že Vás táto správa poteší, keďže preprava cez Zásielkovňu vychádza len 2,60 s DPHTáto cena sa vzťahuje na balíky do 5kg. Pri vyššej váhe posielame len cez GLS. 

Ak by ste váhali či Vaša zásielka bude do 5 kg, tak napríklad do tejto váhy sa zväčša zmestia 3 páry obuvi, alebo 15 mikín :) Naďalej platí preprava zdarma nad 50 eur, a v tom prípade nemusíte riešiť žiadnu váhu.

Prepravu cez Slovenskú poštu sme nateraz zrušili, keďže si myslíme, že Zásielkovňa ju dokáže plne nahradiť. Ak by však padalo veľa požiadaviek aj na opätovné zaradenie pošty, nevylučujeme túto možnosť. 

packeta

 

Ak sa rozhodnete pre Zásielkovňu a neviete ako postupovať, máme pre Vás jednoduchý návod.

 

1. Zaškrtnite Zásielkovňu a kliknite na "Zvoľte pobočku pre doručenie" (viď červená šípka na obrázku):

 

zas1

 

2. Prehliadač Vás možno vyzve , aby ste povolili svoju polohu. Je to len za účelom automatického zobrazenia výdajných miest vo Vašom okolí. Ak teda chcete rýchlejšie nájsť vhodné pobočky, kliknite na "Povoliť".

 

zas2

 

3. Ak ste polohu povolili, tak Vám vyhľadá pobočky vo Vašom okolí a Vy si len jednoducho vyberte, ktorá Vám najviac vyhovuje. Pod mapou vidíte otváracie hodiny vybranej pobočky, prípadne informácie, či je možná platba kartou a podobne. Ak už máte pobočku vybratú, kliknite na zelené tlačidlo dole na stránke "Vybrať výdajné miesto".

 

zas

 

4. Ak ste sa v kroku 2 rozhodli nepovoliť polohu, zobrazí sa Vám mapa, ako vidíte na obrázku nižšie. Môžete kliknúť na červenú značku na mape a dohľadať si pobočku, alebo jednoducho vpísať PSČ alebo názov mesta - vľavo hore (kde ukazuje červená šípka) a ďalej už postupujete rovnako ako v bode 3.

 

zas3

 

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadne prepravy, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0910 901 579 alebo mailom na eshop@elstrote.sk.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie