fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Bezpečnostné postroje

 

Bezpečnostné postroje od Elstrote®

Bezpečnostné postroje značky Kratos® a Lanex® sú veľmi oblúbené s pomedzi obrovského výberu bezpečnostných postrojov ako sú zachytávače pádu, polohovacie laná, kotviace, tlmiace, spojovacie prostriedky, či doplnky pre prácu vo výškach. Doporučujeme ochranný pracovný prostriedok od značky Kratos®.

Kratos® jednotka na trhu v oblasti ochrany pre výškové práce

Kratos® je líderskou výrobnou spoločnosťou ochranných pracovných prostriedkov určených pre práce vo výškach už viac ako 16 rokov, čo zvučne začína plniť pod obchodným logom Kratos Safety. Pomerne rýchlo sa táto spoločnosť stáva známou a jedným s najväčších značiek a distribútorom svetovo. Ponúka pomerne rozsiahly sortiment bezpečnostných postrojov slúžiacich na zabránenie pádu pri nebezpečných pracovných výškových prácach.

Sortiment bezpečnostných postrojov, ktorý sme zaradili do Nášho predajného portfólia produktov je dostupný a nemávame výpadky naskladnenia.

Dodávame nielen certifikované bezpečnostné prostriedky

Výrobca Kratos® poskytuje nielen obyčajné certifikované predávané výrobky ale vyvíja riešenia šité na mieru v spolupráci s odborníkmi mnohých odvetviach v rámci pracovného prostredia -  Výška a Bezpečnosť. Výrobca sa zameriava na kvalitné produkty s vynikajúcou technickou podporou a reaguje tak na námety v prípade konkrétnych poznatkov od profesionálov a užívateľov značky Kratos®. Všetky naše produkty sú dostupné kedykoľvek.

Ako hodnotia zákazníci značky Kratos®...

Spokojnosť a flexibilita dostupného tovaru, komfortné a kvalitné materiálové prevedenie všetkých výrobkov a to všetko za prijateľné ceny.