fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovné rukavice / Jednorazové rukavice / Jednorazové latexové rukavice

<a href="/sk/detail/jednorazove-latexove-pracovne-rukavice-rubetra">Jednorázové latexové pracovné rukavice - Rubetra</a>
Jednorázové latexové pracovné rukavice - Rubetra

Cena bez DPH: 19.75 Eur
Cena: 23.70 Eur
 

Vyberte si z našej ponuky jednorazových latexových rukavíc, ktoré Vaše ruky dostatočne ochránia pred nečistotou a zabezpečia potrebnú hygienu. Latex predstavuje prírodnú gumu, ktorá má vynikajúce vlastnosti pružnosti a protišmykovosti. Jednorazové latexové rukavice môžu byť pudrované alebo nepudrované, sú balené po 100 až 200 kusov. Výhodou jednorazových latexových rukavíc je, že sú viac priliehavé a preto sú pri nosení viac pohodlné a príjemné, čím umožňujú lepší úchop. Ďalšou výhodou latexových jednorazových rukavíc je, že sú viac odolné voči roztrhnutiu. Vďaka syntetickej vnútornej vrstve sa ľahko navliekajú a sú príjemné k pokožke.

x

Letná dovolenka

LETNÁ DOVOLENKA

25.7.2020 - 9.8.2020

Vážení zákazníci,  v prípade, že tovar z Vašich objednávok prijatých od 20.7.2020 nebude skladom, budeme Vaše objednávky vybavovať až po 10.8.2020. Ak tovar skladom bude, tovar Vám vyexpedujeme obratom. Posledný deň expedície bude 24.7. (piatok) Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné leto :)