fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovné rukavice / Jednorazové rukavice / Jednorazové polyetylenové rukavice

<a href="/sk/detail/jednorazovy-navlek-na-predlaktie-alwar-biely">Jednorázový návlek na predlaktie - Alwar - biely</a>
Jednorázový návlek na predlaktie - Alwar - biely

Cena bez DPH: 3.96 Eur
Cena: 4.75 Eur
<a href="/sk/detail/jednorazove-polyetylenove-pracovne-rukavice-duck">Jednorázové polyetylénové pracovné rukavice - Duck</a>
Jednorázové polyetylénové pracovné rukavice - Duck

Cena bez DPH: 0.83 Eur
Cena: 0.99 Eur
<a href="/sk/detail/jednorazovy-navlek-na-predlaktie-alwar-modry">Jednorázový návlek na predlaktie - Alwar - modrý</a>
Jednorázový návlek na predlaktie - Alwar - modrý

Cena bez DPH: 3.96 Eur
Cena: 4.75 Eur
 

Vyberte si z našej ponuky jednorazových polyetylénových rukavíc, ktoré Vaše ruky dostatočne ochránia pred nečistotou a zabezpečia potrebnú hygienu. Polyetylén je termoplast, ktorý vzniká polymerizáciou eténu. Je typický svojou funkčnosťou, z ktorého sa predovšetkým vyrábajú rôzne druhy fólie. Jednorazové polyetylénové rukavice sú vlastne fóliové alebo sáčkové rukavice, ktoré sa najviac využívajú pri práci s potravinami. Tieto rukavice prepúšťajú vodu, nie sú ani odolné voči chemikáliám, ale poskytujú základnú funkciu, a to zábranu ľudského kontaktu napríklad s potravinami, takže spĺňajú len funkciu hygieny. Tieto rukavice majú univerzálnu veľkosť, takže nie sú ani priliehavé, však na pri manipulácii s potravinami to nie je prioritné. Tento typ rukavíc sa veľmi často prikladá ako doplnok v bežne dostupných farbách na vlasy.

x

Letná dovolenka

LETNÁ DOVOLENKA

25.7.2020 - 9.8.2020

Vážení zákazníci,  v prípade, že tovar z Vašich objednávok prijatých od 20.7.2020 nebude skladom, budeme Vaše objednávky vybavovať až po 10.8.2020. Ak tovar skladom bude, tovar Vám vyexpedujeme obratom. Posledný deň expedície bude 24.7. (piatok) Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné leto :)