Vyhľadať
Zákazník

Pracovné rukavice / Latexové rukavice


Jednorázové latexové pudrované pracovné rukavice - Loon

Cena bez DPH: 3.52 Eur
Cena: 4.22 Eur

Jednorázové latexové pracovné rukavice - Rubetra

Cena bez DPH: 7.16 Eur
Cena: 8.59 Eur

Pracovné rukavice - Dick Basic

Cena bez DPH: 0.46 Eur
Cena: 0.55 Eur

Pracovné rukavice - Dipper

Cena bez DPH: 1.05 Eur
Cena: 1.26 Eur

Pracovné rukavice - Redwing

Cena bez DPH: 1.04 Eur
Cena: 1.25 Eur

Pracovné rukavice - Dick Max

Cena bez DPH: 1.07 Eur
Cena: 1.28 Eur

Pracovné rukavice - Twite

Cena bez DPH: 0.88 Eur
Cena: 1.05 Eur

Pracovné polomáčané rukavice - Scoter

Cena bez DPH: 0.4 Eur
Cena: 0.48 Eur

Pracovné polomáčané rukavice - Scoter AKCIA - ZĽAVA - VÝPREDAJ
pôvodná cena: 0.48 Eur
Cena bez DPH: 0.24 Eur
Cena: 0.29 Eur

Pracovné rukavice - Redpol

Cena bez DPH: 1.03 Eur
Cena: 1.24 Eur

Pracovné rukavice - Dick Knuckle

Cena bez DPH: 0.91 Eur
Cena: 1.09 Eur
 

Stránky: 1   |   2      »      

Latexové rukavice - kompletná ponuka

V našej ponuke latexových rukavíc nájdete na jednom mieste jednorazové latexové rukavice a zároveň polomáčané latexové rukavice. V našej ponuke nájdete široké spektrum zahŕňajúce obidva typy latexových rukavíc. Prinášame Vám ich v jednej kategórii, nakoľko majú jednu spoločné chemickú látku, z ktorej pozostávajú a to latex. Pritom latex je v obidvoch týchto typoch rukavíc v inom chemickom zložení. Jednorazové rukavice pozostávajú celé z latexu, ako ho poznáme napríklad v podobe bežnej pružnej gumy, zatiaľ čo polomáčané rukavice obsahujú máčaný latex najmä v oblasti prstov a dlane a tu už nespĺňa funkciu pružnosti, ale protišmykovosti.

Jednorazové rukavice

Jednorazové latexové rukavice sú typom rukavíc, ktoré dostatočne ochránia Vaše ruky pred nečistotou a zabezpečia potrebnú hygienu. Latex v podobe jednorazových latexových rukavíc predstavuje prírodnú gumu, ktorá má vynikajúce vlastnosti pružnosti a protišmykovosti. Jednorazové rukavice môžu byť pudrované alebo nepudrované, sú balené po 100 až 200 kusov a majú štandardne bielu farbu. Jednou z výhod jednorazových latexových rukavíc je, že sú viac priliehavé a pružné, preto sú pri nosení viac pohodlné a príjemné, a tým umožňujú lepší úchop. Ďalšou vlastnosťou latexových jednorazových rukavíc je, že sú viac odolné voči roztrhnutiu. Väčšina prípadov týchto rukavíc obsahuje syntetickú vnútornú vrstvu, vďaka ktorej sa ľahko navliekajú a sú príjemné k pokožke.

Polomáčané rukavice

Do latexovej skupiny rukavíc patria už spomínané polomáčané latexové rukavice, ktoré sa tiež vyznačujú svojimi špecifickými vlastnosťami. Ako prvé je to, že sú máčané v latexe a ich druhým materiálom je balvna, akryl, nylon alebo iné textilné materiály. Štandardne sa latex nachádza na dlani a prstoch a textilný materiál na chrbte. Vtedy sa hovorí o polomáčaných latexový rukaviciach. Ak je máčanie latexom aj na chrbte rukavice, vtedy sa môže hovoriť o celomáčaných latexových rukaviciach. Máčaná vrstva latexu je väčšinou z tenkej vrstvy, vďaka čomu sa prispôsobuje tvaru ruky a strihu rukavíc. Latexová vrstva na polomáčaných rukaviciach má vynikajúce protišmykové vlastnosti, čím dokáže zlepšiť manipuláciu s predmetmi a poskytnúť pohodlný úchop. Tento typ rukavíc sa vyznačuje dobrými vlastnosťami na ochranu pred bežne znečistenými predmetmi a dokáže eliminovať prepúšťanie kvapalín a vody. Latexové polomáčané rukavice môžu byť máčané v prírodnom alebo syntetickom latexe alebo vo vrstve PVC, pričom majú tieto rukavice na povrchu aj špeciálnu protišmykovú úpravu. Polomáčané rukavice môžete využiť v odvetviach: stavebný priemysel najmä na bežné stavebné manipulácie ako nátery, poklady, montáže rôznych typov, sklenárstvo, kovovýroba, servis automobilov, priemyselná logistika a skladovanie, manipulácia s batožinou, prepravkami, potravinami, odevmi, predaj potravín, s malými súčiastkami, v záhradníctve a pri vysádzaní stromov, údržba rôzneho typu, elektroinštalačné práce, pri používaní rôznych prístrojov a nástrojov.