fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Ochrana zraku

 

Ochrana zraku je nasledujúcou kategóriou z ochranných pracovných pomôcok v Našej ponuke, pre rôzne druhy pracovnej činnosti. Výber správneho produktu nie je o nič menej dôležitým ako u montériek, rukavíc alebo obuvi.

Ponúkame kvalitné pracovné okuliare či už športového alebo klasického vzhľadu, zváračské štíty a kukly proti kontaktnému teplu i žiareniu, týchto nasledovných značiek ako je 3M, Artilux, Vernon, Barden, Fergus, Finney, Ardon, ISpector, Rozzele, Okula, alebo Terrey.

Aspekty, podľa ktorých by sme mali orientovať svoj výber správnych okuliarov, sú dlhšia životnosť, atraktívny dizajn, a uživateľský komfort. Avšak nesmieme zabúdať na technické parametre produktov, ktoré sú uvedené v textoch každej pomôcky pre ochranu zraku ako je ochranná vrstva proti poškriabaniu, zahmlievaniu a UV lúčom.

Je veľmi dôležité vedieť, či ten či onen výrobok spĺňa normu, ktoré požaduje bezpečnosť pri práci práve vo Vašom prípade. Toto sú najdôležitejšie normy pre ochranu očí, ktoré udáva ISO EN 166, EN 1731, EN 175, EN 1836, EN 379, EN 397.