Predaj

Portfólio zákazníkov spoločnosti

Spoločnosť Elstrote rozdelilo portfólio zákazníkov na tri predajné segmenty: veľkoobchod, internetový predaj a maloobchod

Veľkoobchod - Slovensko - Česká Republika - Maďarsko - Poľsko

"Vážení Zákazníci", ktorí majú záujem odoberať pravidelné množstvo tovaru týždenne, alebo mesačne, kontaktujú Našeho obchodného manažéra Pavla Striženca M.B.A. na tel. č. +421 903 542 930, alebo email: strizenec.p@elstrote.sk, aby Ste si mohli dohodnúť obchodné stretnutie s cieľom prediskutovať cenové relácie, zákaznícky servis, minimálne odbery, kvalitu produktov, a ostatné podmienky.

Internetový predaj

Ak Vy "Vážený Zákazník", ktorý preferujete formu nakupovania cez internet v menších množstvách, spoločnosť Elstrote pre Vás pripravila internetový obchod priamo na tejto webovej stránke www.elstrote.sk/sk/katalog. Veľmi jednoducho možete nakúpiť ktorýkoľvek produkt. V prípade, že máte záujem navštíviť Našich veľkoobchodníkov v jednotlivých regiónoch, napíšte Nám e-mail na strizencova.b@elstrote.sk alebo Nás kontaktujte na tel. č. +421 910 901 579 a my Vám povieme, kde je najbližšie možné nákupné miesto.

Maloobchod

Spoločnosť Elstrote® založila podnikovú predajňu v rámci výrobného komplexu a sídla spoločnosti, i v Považskej Bystrici na Kukučínovej ulici v smere od veľkého kruhového objazdu na futbalový štadión po ľavej strane. Všetky ponúkané produkty, ktoré sa nachádzajú na internetovej stránke, nie sú súčasťou sortimentu v kammenej predajni! Je tam len vybraný sortiment. V prípade dopytov na stav skladu v maloobchodnej predajni doporučujeme si zatelefonovať na konkrétne prevádzky. Navštívte sekciu PREDAJNE.

Otvorené:
Pondelok - Piatok od 7:00 - 15:30 Považská Bystrica
Pondelok - Piatok od 7:00 - 15:00 Dolná Mariková

V prípade, že nebude Vami vybraný tovar (alebo jeho množstvo) z našej ponuky k dispozícií, doba doručenia do nášho veľkoskladu je individuálna. Kontaktujte Ing. Barboru Strižencovú, +421 910 901 579 telefonicky, alebo mailom na: strizencova.b@elstrote.sk

Výhoda Spolupráce s Našou Firmou

Živnostníci, firmy, alebo veľké spoločnosti, ktoré majú záujem odoberať kompletné ochranné pomôcky bez akejkoľvek návštevy, straty času, naša firma poskytuje bezkonkurenčný servis a ceny. Stačí si vybrať jednotlivé produkty z ponuky, a my prídeme priamo k Vám. UŠETRITE ČAS A PENIAZE! Objednávajte v menších množstvách, nerobte si skladové zásoby. Volajte na: 0903 542 930, Pavel Striženec, M.B.A. - vypracovanie špeciálnych cenových ponúk šitých na mieru, pre veľké, stredné a malé podniky.

Mailing list

Ak máte záujem o zasielanie informacií o aktuálnej ponuke a akciách, zaregistrujte sa prosím do nášho mailinglistu.


Neprehliadnite našu zľavnenú ponuku

Výpredajová pracovná obuv - kliknite tu

Výpredajové pracovné odevy - kliknite tu

Produkt dňa v ZĽAVE - kliknite tu


Podľa profesie:

Cestár

Drevorubač

Elektrikár

Kuchár

Logistik

Mäsiar

Ochrankár

Poľnohospodár

Remeseľník

Športový Rybár

Turista

Zdravotník

Zvárač

Pracovná obuv AKCIA - ZĽAVA - VÝPREDAJ