Detské sandále

Ak hľadáte unikátne pohodlné - perfektne sadnúce detské sandálky pre Vašeho škôlkára, škôlkárku, školáka, či školáčku, určite objednajte pre Vaše dieťa aspoň jeden pár na skúšku. Prečo? Kvalitná obuv "s optimálnymi ortopedickými vlastnosťami" sa veľmi ťažko zháňa alebo stojí príliš veľa. Skôr na trhu ani nie je. Vyrobili sme pre Vaše detičky cenovo dostupné veľmi pohodlné detské papučky v iconickej modernej kvalite. Modelová kolekcia Elstrote® Kids je vytvorená špeciálne pre zdravý vývin pre dievčatá a chlapcov počas obdobia +2 roky až do 11 rokov. Sandále sú v nadčasovom dizajne pre dievčatá s perleťovým leskom a chlapcov v matnej farbe. Detské sandále TERY GOLD, TERY ROSE a HUGO INDIGO sú veľmi pohodlné detské sandále s veľmi príjemne profilovanou pamäťovou koženou stielkou. Hľadali sme balans, aby obuv spĺňala ortopedické parametre pre správne držanie tela dieťatka a zároveň sme dbali na ľahkosť, flexibilnosť a extrémne pohodlie pre každodenné nosenie ako prezúvky doma, v škôlke, škole, celoročne, v letnom období aj ako výchadzkové sandálky s eco výberových materiálov. 

Čítať viac >>>

Najpredávanejšie

Teo Indigo 1
–29 %
 (–29 %)
€19,90
(€16,58 bez DPH)
Tery Rose 1
–29 %
 (–29 %)
€19,90
(€16,58 bez DPH)
Tery Gold 1
–29 %
 (–29 %)
€19,90
(€16,58 bez DPH)
Teo Indigo 1
Náš výrobok Akčná ponuka
–29 %
€16,58 bez DPH
€19,90 / par

Kvalitné ultra ľahké detské ortopedické sandále s jemnou profilovanou stielkou

+ ďalšie
Kód: 6433.00
Tery Rose 1
Náš výrobok Akčná ponuka
–29 %
€16,58 bez DPH
€19,90 / par
+ ďalšie
Kód: 6400.00
Tery Gold 1
Náš výrobok Akčná ponuka
–29 %
€16,58 bez DPH
€19,90 / par
+ ďalšie
Kód: 6411.00
Hugo Indigo 1
Náš výrobok Akčná ponuka
–29 %
€16,58 bez DPH
€19,90 / par

Kvalitné ultra ľahké detské ortopedické sandále s jemnou profilovanou stieľkou

+ ďalšie
Kód: 6422.00
4 položiek celkom
 

Dôvod prečo nakúpiť detské sandále Elstrote® Kids?

1. V spolupráci s odborníkmi sme niekoľko rokov vyvíjali kvalitnú jemnú ortopedickú korkovú koženú platformu s pamäťovou penou určenú výhradne pre tých najmenších a prvý stupeň. Výber kvalitnej ortopedickej platformy je základom pre vývoj naozaj vhodnej obuvi ako sú sandále, prezúvky, papučky, ktoré nosia najmä deti. Ak nechcete aby malo Vaše dieťa prepadnutú klenbu nôžky, kedy je dôležité správne držanie tela, alebo kedy naopak nechcete voliť nevhodne vyrobenú príliš výrazne profilovanú stielku, čo má za následok ochabnutie svalstva, tak skúste si objednať obuv na skúšku pre Vášho potomka. Nevhodne zvolená obuv pre deti v škôlkarskom, v predškolskom a školskom veku na prvom stupni, sa naozaj už nedá napraviť. Nepomôže Vám ani ten najlepší ortopéd, ktorý koriguje už len zanedbané.

 

2. Špeciálne Nám vyvinuli nádhernú a funkčnú eco kožu, ktorá pochádza z výroby z Európskej Únie. Bez nutnosti použitia podšívkového materiálu. Eco koža má výborne pevnostné vlastnosti, krásny dizajn na povrchu, príjemný povrch vo vnútri sandálov a v neposlednom rade vytvára celkovo dobrý pocit komfortu tým najmenším. Ozdobené sú sandálky motýlikom u dievčenských prezúviek a u chlapčenskej obuvi sú ozdobené mackom. Materiál je niekoľko krát drahší ako lacný PVC materiál s podšívkou, ktorý je bežne dostať a najmä ktorý nevydrží tak dlho ako Nami vyvinutý eco materiál. Pričom obuv predávame u Nás na www.elstrote.sk a to za prijateľné ceny. Nájdete aj u Našich obchodných partnerov.

 

3. Strih obuvi sa menil v priebehu niekoľkých mesiacov veľa krát. Dôkladne sme sledovali systém zapínania na rôznych typoch chodidiel rôznych detí. Jedno dieťa má veľmi úzke chodidlo, druhé dieťa má príliš vysoký nárt, tretie dieťa má širšiu nožičku. Nájsť vhodné ekvilibrium troška použitého materiálu na malej nožičke si vyžaduje viac práce ako výroba pracovnej obuvi. Na viacerých sandáloch, ktoré Ste zakúpili Vašim detičkám, Ste mohli spozorovať nedostatky ako napr. vôľa po týždni nosenia, nedržiaci suchý zips, časté praskanie v zhyboch, hrubá podošva, kedy dieťa veľa krát zakoplo a spadlo na zem. To sa u Našej obuvi nemôže stať. Jedno dieťatko a možno aj súrodenec o pár rokov si bude môcť obuť práve obuv od Nás opäť.

Detské sandále na suchý zips. Detské sandále pre chlapcov a dievčatá - Hugo Indigo

 

4. Podošva je vyrobená z tvrdeného a dobre odolného styroporu, ktorý je odolný vysokému oderu. Deti zvyknú nosiť prezúvky, sandále, papuče najmä v škôlkach na koberci, kedy sa obyčajné plátenné sandálky rýchlo zoderú. Hrúbka podošvy je optimálna a obuv je tak výborne obratná. 

 

5. Systém pevného zapínania suchým zipsom je zoptimalizovaný na veľmi dobrú úroveň, že aj 2 a pol ročné dieťa si prezúvky poľahky zapne bez väčších problémov.

 

To že sme vyvinuli podľa Nás perfektne "sadnúce detské papučky" je z dôvodu osobnej skúsenosti s vývojom Našich detí niekoľko rokov. Sledovali sme vývoj ich chodidiel, klenby a sledovali sme vplyv nosenia rôznych typov detských prezúvok, sandáliek na ich zdravie. Na vlastnej koži sme riešili dopad aj nevhodne zvoleného typu prezúvok, hoci sme si mysleli, že máme najlepšie a najkvalitnejšie topánky pre svoje deti. Nebola tomu vždy pravda. Až rokmi sledovaný vplyv výberu prezúvok Nám Slovenskej rodinnej výrobe ukázal tu správnu cestu ako vyrobiť "jedinečné detské sandále".