Zľavy

Vašu vernosť si vážime, preto máme pre Vás pripravený vernostný program zliav. Týka sa konečných zákazníkov, ktorí sa u nás zaregistrujú. Bez registrácie systém nevie vyhodnotiť, či máte nárok na zľavu, alebo nie. Preto je to nevyhnutné, ak chcete čerpať výhody v podobe lepších cien. 

Výška zľavy je odvodená od celkovej hodnoty Vašich nákupov u nás. 

20 eur - zľava 3%

70 eur - zľava 4%

100 eur - zľava 6%

150 eur - zľava 8%

 

To znamená, že nemusíte nakúpiť naraz za 150 eur , aby ste mali zľavu 8%. K tejto zľave sa môžete dopracovať postupne, napríklad tromi nákupmi za 50 eur. Po prvom nákupe za 50 eur, Vám bude pridelená automaticky zľava 3%. Keď sa prihlásite, ceny už budete vidieť zľavnené. 

Uvedieme ešte jeden príklad:

Nakúpite u nás prvýkrát za 10 eur. Zaregistrujete sa, aby sa Vám začali počítať hodnoty Vašich objednávok. (Ak spravíte najskôr objednávku, dve , tri, a až potom sa registrujete, systém Vás v časti Moje objednávky vyzve, aby ste overili svoj email a následne Vám objednávky priradí a započíta).

Pri druhom nákupe sa prihlásite - ceny vidíte ako prvýkrát, keďže Váš celkový objem nákupov zatiaľ nedosiahol hranicu 20 eur. Nakúpite za 15 eur. Váš celkový objem nákupov už bude teda 25 eur. 

Pri treťom nákupe, po prihlásení sa , už uvidíte ceny zľavnené o 3%. 

Vaša zľava teda bude s každým ďalším nákupom narastať, až po maximálnu zľavu 8%.