fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv / Cofra obuv

<a href="/sk/detail/protiporezova-lesnicka-pilcicka-obuv-cofra-force">Protiporezová lesnícka - pilčícka obuv - Cofra Force</a>
Protiporezová lesnícka - pilčícka obuv - Cofra Force

Cena bez DPH: 91.03 Eur
Cena: 109.24 Eur
 

Cofra obuv, odborník na poli pracovnej a bezpečnostnej obuvi

Neprehliadnite lákavú ponuku známej značky obuvi Cofra, ktorá predstavuje talianskeho výrobcu pracovnej ale najmä bezpečnostnej obuvi. V rámci našej ponuky Vás určite zaujme majestátna a pevná Cofra obuv určená pre pilčíkov, ktorí v lesnom prostredi pri výkone práce potrebujú ochrániť svoje spodné končatiny. V našej ponuke nájdete bezpečnostnú obuv, ktorá spoľahlivo ochráni a zároveň vyzerajú skvelo a moderne. Navyše poslúžia tak dobre pri práci, ako aj po nej.

 

U nás nájdete aj bezpečnostnú obuv, ktorá spoľahlivo ochráni tužinkou v špičke  ale aj pohodlné, moderné a skvelo vyzerajúce topánky, ktoré dobre poslúžia ako pri práci tak aj po nej.

V našej ponuke nájdete Cofra obuv určenú pre pilčíkov

Túto pilčícku obuv zaradzujeme aj do kategórie protiporezovej obuvi, ktorá musí predovšetkým chrániť nohu a prsty pred porezaním. Preto je aj Cofra obuv vyrobená len z tých najkvalitnejších a pevných materiálov, aby boli čo najviac odolné voči náhodnému a nebezpečnému porezaniu. Motorová píla je pri práci mimoriadne nebezpečným pracovným nástrojom, a to najmä v spojitosti s vysokými otáčkami.