fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovné odevy

 

Pracovné odevy v kompletnej ponuke od A po Z

V širokej ponuke pracovných odevov si môžete vybrať kvantum špeciálneho oblečenia určeného do práce. Niektoré pracovné oblečenie, bežne určené do práce, určite využitie aj na voľnočasové obliekanie a nosenie. Náš sortiment starostlivo vyberáme tak, aby zaujal naozaj všetkých, či už na bežné nosenie alebo pracovné využitie. Ak by sme sa pozreli na tento široký sortiment ponuky, vieme Vás zaodieť od hlavy až po päty. Naším hlavným cieľom je poskytovať cenovo dostupné a výhodné pracovné odevy s obsiahnutím všetkých detailov počnúc so zabezpečením bezkonkurenčného servisu zákazníkovi s multi výberom. V rámci ponuky pracovných odevov sme mysleli na všetko. Ak by Ste práve nenašli presne to, čo hľadáte, sme pripravení vypracovať individuálnu ponuku z našich zdrojov. Ponuku pracovných odevov sa snažíme neustále obnovovať, meniť a dopĺňať, tak aby naša ponuka bola ešte pestrejšia a zaujímavejšia.

Kategórie pracovných odevov

Máme vo svojom pestrom sortimente pracovných odevov veľa atraktívnych, cenovo výhodných produktov ako sú pracovné montérky, bundy, vesty, tričká s dlhým rukávom, tričká s krátkym rukávom, pilčícke a lesnícke odevy, tepelne odolné odevy, nohavice do pása či s náprsenkou, šortky, mikiny, flisové bundy, výstražné a reflexné oblečenie, zdravotné odevy a gastro, svetre, termoprádlo, zástery, čiapky a šiltovky, košele a polokošele, ponožky, špeciálne zváračské odevy, plášte i traky. Štandardne poskytujeme aj šitie špeciálnych montérkových prevedení nohavíc, blúz, búnd, alebo plášťov, ich farebné a materiálové kombinácie, s výšivkou alebo potlače najmä pre firmy a podniky  a to za prijateľné ceny. V týchto prípadoch musí ísť o viac ako 20 kusov. Na všetky typy pracovných odevov Vám vieme poskytnúť náhradné plnenie vo výške 10%.

Najpredávanejší sortiment

Medzi najpredávanejšie a tým teda aj najobľúbenejšie produkty v kategoórii pracovné odevy z našej ponuky určite patria mikiny, bundy, flisový program a tiež tričká a polokošele s krátkym a dlhým rukávom. Tento tovar ponúkame vo veľmi širokom sortimente farieb, strihov a svetových známych značiek ako sú Fruit of the loom, Stedman, Kariban, JHK atď. Túto ponuku neustále dopĺňame o nový tovar, ktorý sa stal obľúbeným pre skupinu firiem a jednotlivcov. V rámci tejto kategórie našich zákazníkov najviac láka kvalita, vynikajúca cena a široké farebné prevedenia. Preto neváhajte a skúste nazrieť do našej ponuky.