fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovné odevy / Pracovné termoprádlo

 

Kvalitné pracovné termoprádlo Slovenkej výroby

V našej ponuke nájdete pracovné termoprádlo rôznych typov, či už sa jedná o spodky, tričká, tielka, mikiny, boxerky, nohavičky, podprsenky až po čiapky, kukly, rukavice a ľadvinový pás. Jeho využitie určite oceníte celoročne, či už pri práce, športe alebo rôznych voľnočasových aktivitách. Koniec koncov, ani toto nie je konečné triedenie termoprádla. Ďalšia kategórie, ktoré by mali uspokojovať požiadavky našich zákazníkov, sú rozdelenia jednotlivých častí odevov. Okrem rozdelenia na dámske a pánske typy termospodiek a termotričiek, je delenie aj na tričká s dlhým, či krátkym rukávom, farebné rozdelenie a taktiež odolnosť voči mrazu, čiže sú tenšie alebo hrubšie. Ďalej aj termotielka sú rozdelené na typy so širokými a úzkymi ramienkami. Taktiež ani farebnosť termoprádla nie je len jednotvárna. V ponuke na našej stránke nájdete prevedenie vo farbe bielej, čiernej, modrej, šedej, zelenej, taktiež niektoré typy termoprádla v našej ponuke sú vzorové potlače camouflage či mramor. Pre dámy sa nájde termoprádlo aj v oranžovej, tyrkysovej, šedej prúžkovej alebo v ružovej farbe. Pri výbere termoprádla treba dbať aj na jeho funkčnosť, či už sa jedná o spomínané odporúčanie do chladnejšieho počasia alebo na leto, ale aj na to, z akých materiálov je vyrobené.

Možnosti výberu podľa požiadaviek zákazníkov / farebnosť, extra hrejivosť, priedušnosť.../

Ponúkame Vám pracovné termoprádlo z kvalitného polypropylénového materiálu, kde je zloženie 98% polypropylén s antibakteriálnou úpravou a 2% tvorí elastan. Vyznačuje sa priedušnosťou, rýchlym odvodom vlhkosti, farebnou stálosťou a odolnosťou voči fľakom. Nie je treba žehliť.

Ďalším typom v našej ponuke je termoprádlo vyrobené zo 100%-ného polypropylénu micro – TERMOVEL. Jedná sa o pleteninu, ktorá je schopná rýchleho odvodu vlhkosti z tela a tým zabezpečuje pocit sucha a komfortnosti pri nosení. Toto termoprádlo Vás bude v lete chladiť a v zime hriať.

Z našej ponuky si určite vyberú aj rybári, či poľovníci a ľudia, ktorí majú neustále pocit zimy a chladu. Vhodným výberom pre túto skupinu ľudí je EXTRA HREJIVÉ termotričko a taktiež termospodky v tmavozelenej farbe. Vyrobené sú z 50% bavlny a 50% polypropylén, plus miesta ako sú chrbát, ramená, lakte pri termotričku, kĺby na nohách a zadok sú zateplené materiálom WELLSOFT 100% polyesteru, ktorý má vysokú hrejivosť.

Pracovné termoprádlo vyrobené z MODALU je ďalšou z ponúkaných možností. Jedná sa o celulózne vlákna vyrábané z bukového dreva, ktoré urýchľujú odvádzanie potu z tela. Zloženie materiálu tohto typu je 70% modal, 28% polypropylén, 2% elastan. Je tu použité špeciálne vlákno na báze iónov striebra, ktoré neškodí telu, zabraňuje tvorbe baktérii a plesní, taktiež redukujú pachy. Hladný povrch vlákna sa neporušuje ani pri praní, vlákno ostáva mäkké s hodvábnym leskom.

Odevy vyrobené zo špeciálneho PROLEN vlákna je ďalším typom ponúkaného termoprádla. Jedná sa o syntetické, tvarované, vysokorozťažné vlákno, ktoré má dobré tepelno-izolačné vlastnosti, antistatickú úpravu a odolnosť voči plesniam, bez alergickej reakcie na kožu. Samozrejme, že nezabúdame ani na deti a kvalitné termoprádlo práve pre ne. Je vyrobené z 95%polyesteru a 5% elastanu, kde tvarovú stálosť odevu zabezpečuje elastan LYCRA. Vďaka česanej úprave majú jedinečné vlastnosti tepelnej izolácie a odvodu vlhkosti z tela. Do pozornosti tiež dávame termoprádlo vyrobené z MERINO vlny, ktorá má antibakteriálne účinky, je hypoalergénna, čo je veľmi priaznivé pre ľudský organizmus.

Teplé oblečenie spríjemní prácu aj voľný čas

Naším cieľom je, aby si každý vybral z našej ponuky termoprádla práve taký typ, ktorý mu bude najviac vyhovovať a samozrejme bude spokojný. Veď si len predstavme ísť relaxovať do prírody alebo lyžovať, bežkovať, bicyklovať, behať alebo ísť na rybačku a popri tom poriadne vymrznúť? To by náš relax za veľa nestál a určite by nás ani netešil. A práve takýmto negatívnym a neželaným zážitkom zabránime správnym výberom termooblečenia a práca, či oddych sa stanú určite príjemnejšími.