fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv / Dedičstvo obuvníckej dielne - Prvá slovenská športová obuv STEPS

 

Spomíname Vám tu dedičstvo skúsených obuvníckych majstrov, ktorí prišli s novinkou PRVEJ ŠPORTOVEJ OBUVI, ktorá sa vyrába na SLOVENSKU. Nejde o žiadny dovoz ani prežitok obuvi Prestige, ale o kvalitnú prvú športovú obuv Steps®, ktorá je certifikovaná aj ako ĽAHKÁ PRACOVNÁ OBUV, využiteľná tak v akomkoľvek pracovnom prostredí. Obuv Steps® je obľúbená u všetkých profesií. Spomenieme niektoré ako napríklad automechanici, manažéri, skladníci, šoféri, dokonca aj čašníci či kuchári. Obujte sa do práce po SLOVENSKY!

Jedinečný slovenský výrobok značky Steps®, ktorý vznikol a vyrába sa v slovenskej obuvníckej výrobe Elstrote. Tieto modely obuvi Steps® sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a najmä komfort pri nosení.

Obuv Steps® je vyrobená z kvalitných materiálov, ktorým je unikátny dýchateľný vrchný materiál LORIKA spĺňajúci parametre hovädzej kože s ešte lepšími vlastnosťami; odolnosť voči oderu, roztrhnutiu, premoknutiu, olejom. Tento materiál, používaný aj na iných našich výrobkoch ako je Secura Hydra, si chytil aj nekonečný rad našich spokojných zákazníkov. Na obuvi Steps® je použitý jemný typ materiálu LORIKA s miernym odleskom, takže obuv je oveľa decentnejšia ako obyčajná pracovná obuv.

Ako už bolo naznačené obuv Steps® bola navrhnutá pre univerzálne využitie a teda nie len do pracovného prostredia, ale aj na voľnočasové aktivity. Svojim vzhľadom upúta pozornosť všetkých vekových kategórií aj oboch pohlaví. Modelári a vývojári z obuvníckej dielne v Elstrote mysleli pri navrhovaní na univerzálnosť obuvi a tým jej multifunkčnosť a rovnako aj na štýlovosť farebných kombinácií a prepracovanosť prešitia, tak aby obuv Steps® bola jednoducho pre všetkých a na všetko. V jednoduchosti je predsa krása!

Nakúpte za výborné ceny vo Vašom regióne na, klikni na uvedené linky:

Blichár - Žarnovica

Pilex - Ružomberok