fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv / Pracovná lesnícka obuv

<a href="/sk/detail/protiporezova-lesnicka-pilcicka-obuv-cofra-force">Protiporezová lesnícka - pilčícka obuv - Cofra Force</a>
Protiporezová lesnícka - pilčícka obuv - Cofra Force

Cena bez DPH: 91.03 Eur
Cena: 109.24 Eur
 

Pracovná lesnícka obuv

Chystáte sa v blízkej budúcnosti poľovať? Určite nepodceňujte dôležitosť vami vybranej obuvi, ktorá by mala zodpovedať vlastnostiam terénu, v ktorom budete tráviť svoje hodiny i dni. Na Elstrote.sk si to uvedomujeme, preto sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Váš čas venovaný tejto zábave sa môže náhle stať nepríjemnosťou, ktorej by ste sa radi vyhli. Nedostatočne odolná obuv môže byť zdrojom negatívnych skúseností, pre ktoré by ste s poľovníctvom mohli chcieť skončiť. Chrániť si svoje chodidlá v nepriaznivom počasí je absolútnym základom každého lesníka. Preto je pracovná lesnícka obuv súčasťou našej bohatej ponuky.

Pracovná lesnícka obuv od Elstrote.sk

Lovenie zvery nastáva spravidla v jesennom období, kedy je počasie skutočne vrtkavé. Do cesty sa vám môže postaviť dážď, ktorý spraví z lesného terénu doslova nočnú moru. Práca lesníka ale pokračuje aj počas mrazivých mesiacov na prelome kalendárneho roka. Vtedy príde vhod pracovná lesnícka obuv, ktorá je zvnútra potiahnutá kožušinou, ktorá počas chôdze zahrieva vaše chodidlá. U nás sa môžete spoľahnúť na to, že všetky naše výrobky zodpovedajú najvyšším štandardom kvality. Vyberajte si preto už dnes na Elstrote.sk.