fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovné odevy / Montérky

 

Pracovné montérky rôznych modelov od A po Z pre jednotlivcov a firmy

Ponúkame Vám kompletný sortiment pracovných montérok, v ktorom si môžete vybrať pracovné oblečenie podľa svojho gusta. Naša ponuka je učená  pre  jednotlivcov - domácich kutilov, pre živnostníkov a zásobovačov malých, stredných a veľkých firmy, ktorí potrebujú svojim zamestnancom vybrať vhodné pracovné montérky. Pre firmy vieme zabezpečiť splnenie požiadavky potlač e alebo výšivky loga, nápisu, obrázku, názvu alebo iných výstižných symbolov, ktoré sú vhodné pre reprezentovanie firemnej kultúry. Pri požiadavkách väčšieho množstva montérok pristupujeme individuálnou cenovou ponukou.  Pripravili sme si pre Vás  ponuku širokej škály montérkových modelov a to: montérkové  súpravy, väčšinu z nich je môžete kúpiť aj ako samotné  montérkové bundy, ktoré sú so zapínaním na zips alebo na gombíky. Rovnako môžete u nás kúpiť len montérkové nohavice so zapínaním do pása alebo na traky, ďalej máme pre Vás komplety,  kombinézy,  súpravy 2v1, čo znamená, že z bundy môžete spraviť vestu, samozrejme v ponuke sú aj samostatné pracovné vesty.  V ponuke je aj zateplený sortiment vhodný do chladných ročných období alebo krátke montérkové nohavice vhodné na letné obdobie. K dispozícii sú aj špeciálne dámske modely, väčšina modelov je však unisexová, takže sú vhodné  ako pre mužov tak aj pre ženy.

Kvalita, pohodlie, multifunkčnosť, bezpečnosť a rôznofarebnosť

Montérky ako pracovné oblečenie so sebou nesú dlhú tradíciu našich predkov, ktorí už vtedy nosili počas vykonávania svojich remesiel také odevy, ktoré boli dostatočne voľné a  v ktorých sa dalo dobre pohybovať. Iste by sme mohli tieto zvyky v obliekaní počas práce nazvať ako „upgrade“ alebo vyšší level toho, čo si dnes vyberáme a čo potrebujeme, keď pracujeme. Akú vlastnosť si pracovné oblečenie až po dnešné pracovné montérky prenieslo z minulosti je určite pohodlie pri nosení. Je to azda tá najhlavnejšia požiadavka každého zákazníka. Práca nejde viac od ruky, ako keď nosíte pohodlné a kvalitné pracovné montérky. My sa tohto kritéria jednoznačne držíme a preto našim zákazníkom ponúkame sortiment montérok, ktorých strihy sú šité podľa všeobecných osvedčených a certifikovaných štandardov. Ďalším dôležitým faktorom pre pohodlné nosenie okrem  strihu je materiál, z ktorého sú vyrobené. Návštevníkom našej stránky ponúkame montérky, ktoré sú vyrobené z tak kvalitného materiálu, ktorý pohodlie zabezpečí. Základom takéhoto materiálu je predzrážaný bavlnený keper o gramáži od 230 g/m2, ktorý môže pozostávať buď zo 100% bavlny alebo z kombinácii bavlny a polyesteru v pomere +- 60 ku 40%. Niektoré montérky sú tak pohodlné, že máte pocit, že v nich dokážete urobiť aj šnúru. Môže to byť vďaka tomu, že okrem bavlny a polyesteru obsahujú aj malé percento elastanu (1-5%), čo môže značne zlepšiť komfort pri nosení a tak môžu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.  Môžete u nás nájsť nie len pohodlné montérky ale aj také, ktoré dokážu zabezpečiť určitú bezpečnosť pri práci, ako napríklad zdvojené prešitie v oblasti kolien, montérky s reflexnými pásmi pre zabezpečenie dostatočnej viditeľnosti,  prijemný pocit tepla počas zimných mesiacov vystlaním vnútornej strany montérkoviny teplým flanelom. Nájdete u nás vysoko bezpečnostné špeciály, ktoré sú určené pre špecifické profesie a preto poskytujú primeranú bezpečnosť , ako nehorľavosť, kyselinovzdornosť, antistatickosť. Ich materiál je tak doplnený o vodivé vlákno, kevlarové šitie alebo sú vyrobené z nehorľavej bavlny. Neodmysliteľnou súčasťou pohodlia je mať všetko po ruke. Mysleli sme na Vás a preto máme v ponuke montérky, ktoré majú veľa funkčných vreciek, či už vonkajších alebo vnútorných. Môžu tak poslúžiť na odloženie rôznych predmetov, ktoré pri práci neodkladne potrebujete.  Montérky už zďaleka nie sú len funkčné, ale aj esteticky a farebne zladené. Náš zákazník si môže vybrať kombináciu rôznych farebných prevedení  a tak ich kombinovať k ostatných pracovným doplnkom či odevom, ako je obuv, tričko, čiapka, rukavice. Zamestnanec tak môže byť farebne zladený s logom firmy, v ktorej pracuje.

Pracovné montérky pre všetky profesie

Naším heslom je: "zaodieme každého", či ste už klampiar alebo záhradkár. Naša ponuka nevyberá remeslá, preto si vhodné pracovné montérky pre svoju profesiu u nás nájdu všetci skladníci, šoféri, konštruktéri, elektrikári, maliari, technici, stolári, stavebníci, či záhradníci. Ak Ste zlievači alebo zvárači určite oceníte pestrú ponuku montérok šitých kevlarovou niťou.  Fantázii sa medze nekladú, preto ak sa potrebujete obliecť do montérok alebo potrebujete obliecť do montérok Vášho zamestnanca, neváhajte a vyberte si  tú najvhodnejšiu kombináciu.

Zo skúseností alebo zákazníci nám povedali, že pracovné montérky...

Pri výbere vhodných montérok je potrebné zvážiť do akého prostredia ich potrebujete, pre koho ich potrebujete a akú konfekčnú  veľkosť vyberiete. Medzi najobľúbenejšie modely patria montérky značky LUXUS 2v1, MAX 2v1 a COOL TREND. Uspokojujú zákazníka širokou škálou farebných kombinácií a sú takisto cenovo veľmi prijateľné. Mnohé firmy ocenili klasické  a tradičné "modráky“ z kategórie KLASIC v módnych alebo zelených farbách, ktoré spĺňajú základné požiadavky a sú veľmi ekonomické, čo šetrí náklady mnohým firmám.  Medzi obľúbené značky určite patria STANMORE, EMERTON, DESMAN, ALLYN, ktorých dizajn nie je len pracovný, ale aj módny. Tieto montérky uspokoja najmä požiadavky náročnejších. Odberateľské firmy prejavili spokojnosť so značkou: 4TECH, 2TRONG a TAYRA,  ktorí svoje objednávky na tieto montérky pravidelne opakujú. Ak práve zvažujete, výber veľkosti, treba rozlíšiť, či hľadáte čisto dámske montérky alebo pánske. Veľkosti montérok sú číslované od 44-62 pre pánov a 42-60 pre dámy. Veľkosti väčšie ako tieto čísla sú označované ako nadrozmerné a sú na objednávku. Pre správny výber veľkosti je podstatne dôležité akú nosíte konfekčnú veľkosť, ktorá môže byť od XS po 3XL či 4XL. Pokiaľ to neviete, stačí sa pozrieť na štítok trička, ktoré máte práve oblečené alebo ktoré bežne nosíte. Odporúčame pozrieť aspoň dva až tri kusy oblečenia. Keď budete mať zistenú Vašu konfekčnú veľkosť, stačí na našej stránke vyhľadať tabuľku rozmerov v zákazníckom servise, ktorá Vás bude jednoznačne navigovať.