Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv / Prestige obuv


Ľahká pracovná obuv - moleda - biela - sport - poltopánka

Cena bez DPH: 35.49 Eur
Cena: 42.59 Eur

Ľahká pracovná obuv - moleda - čierna - sport - poltopánka
pôvodná cena: 42.59 Eur
Cena bez DPH: 33.25 Eur
Cena: 39.90 Eur

Ľahká pracovná obuv - moleda - bielo čierna - sport - poltopánka
pôvodná cena: 42.59 Eur
Cena bez DPH: 33.25 Eur
Cena: 39.90 Eur

Ľahké pracovné sandále - prestige letná obuv - modrá

Cena bez DPH: 34.15 Eur
Cena: 40.98 Eur
 

Prestige obuv - klenot z rokov osemdesiatych

Prestige obuv je klasickým modelom športového dizajnu, ktorý Vás poteší svojim pohodlným prevedením. Obuv Prestige je českým klenotom, ktorý sa začal vyrábať začiatkom osemdesiatych rokov minulého storočia v českom obuvníckom mestečku Zlín. Tieto tenisky sa stali najobľúbenejšou voľnočasovou obuvou najmä pre vtedajšiu mládež. Prestížky sa tohto času stali módnym hitom a mladá generácia si na ne zvykla tak, že kto mal obutú obuv Prestige, bol in. Tento zvyk sa stal tradíciou a v súčasnej dobe ich s obľubou vyhľadávajú všetky generácie. Nosenie obuvi Prestige v dnešnej dobe niektorí považujú za nostalgiu za svojou mladosťou, iní sú zas verní tradícii a nájdu sa takí, ktorí objavujú čaro obuvi Prestige v rokmi overenom modelovom prevedení, ktoré je ošľahané tradíciou. Značka Prestige nadobudla plnohodnotné miesto v radoch športovej a voľnočasovej obuvi ako obuv s tradíciou. Táto obuv spĺňa požiadavky aj pracovnej obuvi, nakoľko majú oficiálny certifikát pracovnej obuvi. Preto ju mnohí obchodníci nazývajú aj ako ľahkú pracovnú obuv a užívatelia si na túto obuv ako na pracovnú tak zvykli, že ju najčastejšie vyhľadávajú práve v obchodoch s ochrannými pracovnými pomôckami.

Značka Prestige nikdy nespí

Obuv Prestige nezaspala dobu, práve naopak ide s krokom moderných štýlov a trendov, pričom si dokázala zachovať svoje tradičné hodnoty. Moderní návrhári trendovej obuvi povzniesli nové modely obuvi v prevedení Prestige Sport, Prestige Denim, Prestige Air, Prestige Golf, Prestige Summer, Prestige pre deti. Mnohotváronosť modelov obuvi Prestige v sebe nesie prvky histórie a moderných štýlov, vďaka čomu si táto obuv nájde svojich priaznivcov aj u verných vyznávačov tradície, ale dokáže veľmi ľahko nadchnúť aj fanúšikov nových štýlov a trendov.

Dizajn obuvi Prestige

Prestige obuv je vyrobená z kvalitných materiálov ako je hovädzia kože, polyuretánová podrážka a anatomicky tvarovaná stielka. Hovädzia koža je vyrobená z kvalitných štiepenkových koží, ktoré sú spájané a následne lisované. Povrch obuvi je mierne lesklý, čo je zabezpečené kvalitným polyuretánovým nástrekom na povrchu topánky. Polyuretánová podrážka je dvojzložková a vďaka zloženiu je protišmyková. Stielka v obuvi Prestige je špeciálne anatomicky tvarovaná, čím zabezpečuje zdravé držanie klenby chodidla tým aj pohodlné nosenie pre užívateľa.

x

Letná dovolenka

LETNÁ DOVOLENKA + INVENTÚRA

22.7. -  11.8. 2019

Vážení zákazníci,  v prípade, že tovar z Vašich objednávok prijatých po 16.7. (utorok) nebude skladom, budeme Vaše objednávky vybavovať až po inventúre 11.8.2018. Ak tovar skladom bude, tovar Vám vyexpedujeme obratom. Posledný deň expedície bude 19.7. (piatok) Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné leto :)