fbzlava
Vyhľadať
Zákazník

Pracovná obuv / Zdravotná obuv

 

Aká zdravotná obuv je vyrábaná spoločnosťou Elstrote?

Sme Slovenský výrobca zdravotnej hygienicky nezávadnej bielej obuvi určenej pre všetky profesie, ktoré vykonáva odborný zdravotnícky personál. Venujeme sa vývoju a výrobe obuv pre všetky ambulantné profesie, na ktoré si môžete len pomyslieť. Dôležitým faktom je, že ale úplne každý jednotlivec pochádzajúci či už zo zdravotného prostredia, opatrovateľských služieb, alebo jednoducho z bežnej domácnosti si vyberie zo širokej ponuky zdravotnej obuvi. Naša certifikovaná obuv spĺňa top štandardy výroby obuvi podľa EU legislatívy, kde sme kládli dôležitosť najmä na komfort, ktorý je potrebný pre každodenné nosenie a objektívny postoj užívateľa.

Kde zdravotná obuv HEALTHY alebo ORTHO nájde svoje využitie?

Zdravotná obuv je určená pre oddelenie Anestéziológie a intenzívnej medicíny, Centrálnu sterilizáciu, Centrum pre liečbu drogových závislostí, Chirurgie, Dermatovenerológia, Fyziatrie, Gastroenterológie, Gynekologicko - pôrodníckeho, Hematológie, Infektológie, Klinickej a radiačnej onkológie, Lekárskej genetiky, Neurochirurgie, Neurológie, Oftalmológie, Ortopédie, Pediatrie, Psychiatrie, Radiológie, Úrazovej chirurgie, Urgentného príjmu, Urológie, či oddelenie Zubnej ambulancie. Samozrejme, že obuv je vhodná aj na bežnú lekársku starostlivosť v sanatóriách, liečebných ústavov, sociálnych zariadeniach, či špecializovaných strediskách. Nemožno zabudnúť na vhodnosť použitia obuvi nie len v zdravotníckych prevádzkach, ale aj reštauračných službách, gastra, jednoducho všade tam, kde užívateľ čelí niekoľko hodinovým službám, 12-nástkam.  Poskytujeme obuv pre dámy a pánov v pestrom sortimente zdravotnej sandálovej, či poltopánkovej obuvi, ktorá spĺňa najprísnejšie normy podľa EN ISO 20347:2017. Sortiment dopĺňa aj obuv, ktorá sa dá prať v autokláve až do 134 stupňov po každodennom chirurgickom zákroku.

Si lekár, sanitár, zdravotník, opatrovateľ, kuchár či čašník?

Vstúp do kategórie zdravotníckej certifikovanej obuvi a vyber si svoj sympatický model obuvi,  svoju správnu veľkosť, svoju farbu a uvidíš, že budeš spokojný a neoľutuješ svoju voľbu. Sme Slovenský výrobca a Naša kvalitná a pohodlná obuv je cenovo dostupná pre všetkých. Podporte svojim nákupom Slovenského výrobcu a zároveň budete odmenený vo forme spokojnosti, pretože Naša zdravotná obuv spĺňa oveľa viac než len tvar, či kus.